Preskočiť na obsah
Anna Samčíková

Obchod

Anna Samčíková

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Banská Bystrica
Od roku
1994
IČO
33 897 379

Anna Samčíková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
974 01 Banská Bystrica
Na trhu od
15. novembra 1994
IČO
33 897 379
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

31
rokov na trhu
1994
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Anna Samčíková

Anna Samčíková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Banská Bystrica. Podniká od 15. novembra 1994.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej…, kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu… a sprostredkovanie obchodu.

Základné údaje

Obchodné meno
Anna Samčíková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
33 897 379
Dátum vzniku
15. novembra 1994
Miesto podnikania
974 01 Banská Bystrica
Živnostenský register
Okresný úrad Banská Bystrica, vložka č. 601-9701
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júna 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Anna Samčíková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti

  • Sprostredkovanie obchodu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Anna Samčíková?

Miesto podnikania je v obci 974 01 Banská Bystrica.

Čím sa Anna Samčíková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej…; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu…; sprostredkovanie obchodu.

Aké je IČO – Anna Samčíková?

IČO je 33 897 379.

Odkedy podniká Anna Samčíková?

Podnikanie začalo 15. novembra 1994. Na trhu pôsobí 31 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Anna Samčíková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese anna-samcikova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.